בניית אתר תדמית

אנחנו בונים אתרי תדמית ייחודיים ומקסימים ותמיד דואגים שיהיו מותאמים גם לפלטפורמות החדשות: טאבלטים ומובייל.

אתם מכירים את המותג שלכם, אבל זה לא מספיק. כדי שהמותג יעבוד ברשת צריך לתרגם אותו לשפת האינטרנט, צריך להתאים אותו לדרך בה הגולשים מסתכלים, קוראים, שופטים ומחליטים.

 

ייחודיות

אחת המילים החזקות ברשת. אם אתה לא ייחודי אתה לא מעניין. ב-moreweb אנחנו בונים אתרי תדמית ייחודים, גם מבחינה טכנולוגית וגם מבחינת עיצוב. אנחנו לעולם לא נציע לכם מוצרי מדף שיש כבר ללקוחות אחרים שלנו. עם כל לקוח אנחנו מתחילים מההתחלה.

 

עיצוב

אנחנו עובדים עם מעצבים מעולים ונותנים להם לעשות את מה שהם עושים הכי טוב - לעצב. החופש היצירתי (שכפוף כמובן לצרכי המותג והלקוח) מאפשר למעצבים שלנו לעוף גבוה ולנחות עם פתרונות עיצוב מדהימים עבור אתרי התדמית של הלקוחות שלנו.

 

טכנולוגיה

אנחנו מתמחים בטכנולוגיה מתקדמת. המערכות שלנו, נבנות בצורה ייחודית לכל לקוח ומאפשרות לכם להרוויח פעמים- גם לוק פרימיום מרשים ויוקרתי לאתר וגם מערכת נוחה לתפעול, שלא תדרוש מכם לשבור את הראש עם כל שינוי שתרצו להכניס.

 

התאמה

בעולם שלנו יש המון פלטפורמות תקשורת חדשות הדורשות התאמה של אתר האינטרנט התדמיתי שלכם. האתרים שלנו מותאמים כולם לטאבלטים וטלפונים חכמים, ומאפשרים ללקוחות שלכם להגיע אליכם מכל מקום ובכל זמן.