אתרי מסחר אלקטרוני

אפיון ומחקר, חווית משתמש וטכנולוגיה בהתאמה אישית - ככה אנחנו יוצרים אתר מסחר אלקטרוני שמוכר.

כל בעל מקצוע שמנהל אתר מסחר אלקטרוני יגיד לכם שהלקוח הישראלי הוא קשה להשגה. ב-moreweb צברנו קילומטרז' מכובד מול הלקוח הישראלי. אנחנו יודעים איך לגעת בו, איזו חווית משתמש תרגש אותו ומה יגרום לו, בסופו של דבר, לבצע קניה באתר. 

 

איך עושים את זה?

 

חווית משתמש

להבין את הגולש - כשמבינים את הגולש, הוא מבין שמבינים אותו. ב-moreweb אנחנו מתמחים ביצירת חווית משתמש המותאמת לצרכים של הגולש. אנחנו יודעים לבנות את כל תסריטי הגלישה האפשריים, לספק להם מענה ובסופו של דבר ליצור אתר מסחר אלקטרוני בעל חווית גלישה ייחודית שמובילה להגדלת סל הקניות.

 

מחקר, אסטרטגיה ואפיון

אנחנו מבצעים מחקר מקיף של השוק בו פועל המוצר שלכם, בזירות האוף ליין והאון ליין, בישראל ובעולם. בשיתוף אתכם אנחנו קובעים את אסטרטגיית האינטרנט של החברה. התוצר הסופי המתקבל הוא אפיון מסודר וכתוב של החזון, היעדים, הפעולות שיש לנקוט להשגתם ומסמכי wireframes שמתארים את האתר, רגע לפני תהליך העיצוב.

 

טכנולוגיה בתפירה אישית

מוצרי מדף לא נותנים מענה שלם לצרכים שלכם ולצרכי הגולש, למה? מכיוון שכל מותג יוצר חווית קניה אחרת כתוצאה מערכים ומטרות שונות. כאשר נכנסים באמת לעולם המסחר אלקטרוני, מבינים שעל מנת להניע את קהל היעד שלכם לפעולה צריך ליצור חווית גלישה וקנייה ייחודית המדגישה את ערכי המותג. ואת זה, אנחנו יודעים לעשות מצוין.

 

עיצוב שמעצים את חווית המשתמש

לניראות האתר תפקיד חשוב בעולם האינטרנט. עיצוב צריך לדעת גם לדבר עם ערכי המותג ולתרגם אותם לעולם האונליין, וגם לעצור את הגולש באמצע הקליק ולהשאיר אותו באתר. המעצבים שלנו יודעים לעשות את זה.

 

ומה אתם תקבלו?

 

תוצאות מוכחות במספרים

כניסות לאתר, זמן שהייה ארוך, לידים והזמנות, מעקב שוטף אחר האתר שיאפשר לנו להסיק מסקנות ולשנות את מה שדורש שינוי, דו שיח מקצועי וקריאייטיבי, ליווי אישי ואתר שלא מפסיק לעבוד.

 

 

לפורטלים ולאתרי מסחר אלקטרוני אנחנו מציעים גם חבילה של שירותים משלימים שייקחו את האתר עוד כמה צעדים קדימה.

 

לשירותים המשלימים של More Web >>