ממשקים עסקיים בתפירה אישית

איך הטכנולוגיה שלנו תשרת את המותג שלכם מול הלקוח?

חווית השירות לה מצפה הלקוח של היום, צריכה לתת לו את ההרגשה שהוא נמצא בלב העשייה של המותג. עברו הימים האפורים בהם הלקוח הרגיש שעושים לו טובה כשמשרתים אותו. היום הלקוח מצפה לחווית שירות שונה, חוויה שתגרום לו להרגיש שהוא במרכז החשיבה של המותג.

 

ב-moreweb אנחנו יוצרים את השילוב האופטימאלי בין טכנולוגיה לבין המותג שלכם, תוך יצירת ממשקים ופלטפורמות שירות בתפירה אישית לעסקים ולארגונים. כך יוצא שחוויית השירות הייחודית מעצימה את ערכי המותג, אשר בתורם תורמים לשירות מעולה.

 

מה זה אומר בת'כלס? ננסה לתת כמה דוגמאות:

 

מידע אישי

מערכות המאפשרות ללקוח, עובד או ספק של הארגון להתחבר עם פרטים מזהים ולקבל מידע אישי באופן מאובטח. שימושי למערכות בנקאות, ביטוח ובריאות.

 

ניהול נרשמים

מערכות המאפשרות לארגון לנהל רישום למבצעים או אירועים, להגדיר מי זכאי להרשם ומתי ולנהל רשימת לקוחות או כח אדם. שימושי למנהלי ומנהלות שיווק, רווחה וכח אדם.

 

הפצה

מערכות המאפשרות להפיץ מידע עדכני ללקוחות הארגון באופן שיתאים בצורה מדוייקת לרוח המותג. ההפצה יכולה להתבצע במייל, ב SMS או מתוך המערכת עצמה.

 

פלטפורמה להקמת אתרים

מערכות המאפשרות להקים אתרים ממותגים בעלי אופי ומטרה ברורים (לדוגמה: אתר שאלון) עבור לקוחות עסקיים של הארגון. אותם לקוחות עסקיים יוכלו להפיץ את האתרים שהמערכת יצרה עבורם ללקוחות ולעובדים שלהם לצורך איסוף מידע, הפצת ידע וחומר שיווקי וקבלת דוחות מפורטים אודות השימוש במערכת ותוצאות עסקיות.

 

שכר עידוד

מערכת לחישוב שכר עידוד (פרמיות, תוספות שכר) לעובדי הארגון. מערכת חישוב כזו יודעת להתחבר לנתונים מכל רחבי הארגון (בהנתן ממשק), מאפשרת קליטת נתונים ידנית, הגדרת נוחסאות חישוב, הפקת דוחות וחישוב בפועל של תוספות השכר. שימושי עבור מוקדי מכירות, מרכזי שירות וארגונים שמשתמשים בשיטות של שכר עידוד לתגמול עובדים.

 

 

למה מותאם אישית?

 

מערכת עסקית בתפירה אישית מאפשרת לארגון לספק שירות און ליין יעיל ומדויק ללקוח שלו. תכנון נכון, עיצוב ברוח המותג וטכנולוגיה יעילה מאפשרת:

  • העצמת המותג בעיני הגולש על ידי יצירת חווית שירות ברמה הגבוהה ביותר.
  • חסכון בזמן, ללקוח ולארגון -> חסכון בכסף.
  • הגדלת התוצאות העסקיות - באופן ישיר על ידי מכירת מוצרים ושירותים דרך הפלטפורמות ובאופן עקיף באמצעות הפניה לפלטפורמות הקיימות.